Madden NFL Overdrive

5.3.1

5.0

3

NFL'nin en iyisi artık Androidde

219.8k

Bu uygulamayı oyla

Madden NFL Mobile, EA Sports’un en büyük markalarından birini Androide taşıyarak oyuncuların istedikleri zaman istedikleri yerde Amerikan futbolunun yaşattığı tüm duyguların tadına varmalarına imkan veriyor.

Oyun deneyimi, ara yüzde henüz hala Xbox One’ın bazı tuşları görünüyor olsa da dokunmatik ekranlara tamamen uygun olacak şekilde uyarlanmış. Bunun anlamı şu: Örneğin ekranda oyuncularınızın üzerinde klasik x ve y tuşlarını (ve hatta LB tuşunu) görseniz de tek yapmanız gereken oyuncuların pas atmalarını sağlamak için üzerlerine dokunmak.

Başlangıç vuruşu da tamamen dokunmatik ekran kumandasına göre uyarlandığından topu havaya fırlatmak için tek yapmanız gereken istenen gücü uygulayarak istediğiniz yönde parmağınızı kaydırmak.

Oyunun başında favori takımınızı seçebiliyor olsanız da Madden NFL Mobile’de rastgele zarflardan seçilen oyuncularla yarattığınız starlarla dolu geleneksel En Üst Düzey Takım modunun keyfini hakkıyla sürebileceksiniz.

Madden NFL Mobile eğlenceli bir oyun deneyimi, harika grafikler ve NFL’nin resmi lisansına sahip olan olağanüstü bir spor oyunu.
Notlar

Cihazınızın hafızasında en az 90 MB boş alan gerektirir.

Gereksinimler

Android 2.3.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X